Autoveilingen

Vind hier je Collectable

Populair
NO RESERVE - Porsche 911 GT3
Afgelopen € 57.000

NO RESERVE - Porsche 911 GT3

Verkocht - De eerste 911 GT3 en misschien wel de allerleukste.
2003
130.500
BMW 318i
Afgelopen € 3.900

BMW 318i

Verkocht - Een zeldzaam nette E30 die z'n carrière niet op Circuit Zandvoort heeft beëindigd.
1987
124.000
Populair
Alpina B3 S
Afgelopen € 23.000

Alpina B3 S

Verkocht - De M3 voor de gentleman, ruim 300 pk. Slechts 247 van (hand)gebouwd.
2002
95.600
Populair
Mercedes G400 CDI Cabriolet
Afgelopen € 52.000

Mercedes G400 CDI Cabriolet

Beschikbaar - Capabel off-road, 4-zits cabriolet en met het comfort van Mercedes. De ultieme G-klasse?
2003
92.021
Populair
Iso Rivolta Fidia
Afgelopen € 51.000

Iso Rivolta Fidia

Beschikbaar: - 'De vier snelste zetels ter wereld'. Italiaanse klasse, betrouwbare techniek.
1969
147.150
Populair
Mercedes 380 SL
Afgelopen € 27.750

Mercedes 380 SL

Bobby Ewing in de polder. Compleet gerestaureerd inclusief nieuwe kap.
1982
167.700
Populair
Land Rover Defender 130 Crew Cab
Afgelopen € 22.000

Verkocht - De meest chique manier om op grijs kenteken 5 mensen te vervoeren.
2011
123.117
Populair
BMW Z4 Coupé 3.0si
Afgelopen € 16.750

BMW Z4 Coupé 3.0si

Verkocht - Handgeschakelde 'double bubble' met die heerlijke 3.0 zes-in-lijn.
2006
143.750
Populair
Abarth 595 Pista
Afgelopen € 15.595

Abarth 595 Pista

Verkocht - Wat gebeurt er als een Ferrari en een Fiat 500 een kleintje krijgen?
2018
40.400
Populair
BMW 850i
Afgelopen € 17.750

BMW 850i

Verkocht - De ultieme jaren '90 Autobahnstormer. En klapkoplampen!
1990
56.000
Populair
Maserati GranSport
Afgelopen € 30.000

Maserati GranSport

De mooiste Italiaanse dame van Nederland, met een Ferrari blok in haar buik.
2008
64.600
Populair
Mercedes CL 500
Afgelopen € 15.250

Mercedes CL 500

Stijlvol stijlloos rijden. Deze prachtige coupe is de ex van Dick Advocaat.
2007
59.890
Populair
Ferrari F355 Spider
Afgelopen € 56.500

Ferrari F355 Spider

Verkocht - Rosso Corsa Ferrari Spider. Volledige historie bekend.
1995
35.035
Populair
BMW M5 Touring
Afgelopen € 40.000

BMW M5 Touring

Verkocht - Een V10 in een estate? Met ruim 8.000rpm naar het kinderdagverblijf.
2008
77.950