Autoveilingen

Vind hier je Collectable

Porsche 912 Coupe 1969

Porsche 912 Coupe 1969

Matching numbers bak en motor - 5-versnellingsbak
1969
24.576 mi
Porsche 911 (964) Carrera 4 Targa

Volledige onderhoudshistorie - Handgeschakeld - Europees geleverde auto
1990
142.195
Porsche 911 (996) GT3

Porsche 911 (996) GT3

In zeer nette staat - Manthey motorrevisie - 2e eigenaar
1999
77.499
Porsche 911 (991) Carrera 4 GTS

Lage kilometerstand - PDK - Gewilde kleurencombinatie
2015
19.950
BMW Z4 Roadster 2.5i

BMW Z4 Roadster 2.5i

Handgeschakeld - Recent onderhoud - Klassieke kleurencombinatie
2004
215.547
Morgan Plus 8 1972

Morgan Plus 8 1972

Volledige gedocumenteerde body off restauratie - Origineel Velvet Green
1972
35.349
Porsche Cayman GTS 3.4 PDK

Porsche Cayman GTS 3.4 PDK

1e Eigenaar - Lage kilometerstand - In nieuwstaat
2014
30.900
Triumph TR6 1969

Triumph TR6 1969

Uitgebreide documentatie - Roestvrij - In nette staat
1969
115.272 mi
Maserati Quattroporte 4.2

Maserati Quattroporte 4.2

In nieuwstaat - Lage kilometerstand - Slechts 2 vorige eigenaren
2005
48.128
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Quattro

In absolute topstaat - Full option - 2e eigenaar
2020
98.180
Porsche 997 Turbo Coupé

Porsche 997 Turbo Coupé

Origineel Nederlands geleverd - 1e eigenaar - volledige historie
2007
198.847
Lagonda Rapier

Lagonda Rapier

In keurige en goed rijdende staat - 22 jaar in bezit
1935
31.800 mi
Lancia Flavia 2000 LX

Lancia Flavia 2000 LX

Harde ongerestaureerde auto - Zeldzame uitvoering
1971
13.837
Porsche 911 (991) Turbo

Porsche 911 (991) Turbo

Lage kilometerstand - 2e eigenaar - In uitstekende staat
2017
29.501
Porsche 911 (991) Carrera 4S Cabriolet

PDK - Volledige historie - Recent onderhoud
2013
129.013